با پرداخت مبلغ مقاله مورد نظر خود به صورت کارت به کارت از 10درصد تخفیف بهره مند شوید سفارش مقالات جهت شبیه سازی و ترجمه تخصصی برق سفارش مقالات جهت شبیه سازی و ترجمه تخصصی برق سفارش مقالات جهت شبیه سازی و ترجمه تخصصی برق سفارش مقالات جهت شبیه سازی و ترجمه تخصصی برق سفارش مقالات جهت شبیه سازی و ترجمه تخصصی برق سفارش مقالات جهت شبیه سازی و ترجمه تخصصی برق با پرداخت مبلغ مقاله مورد نظر خود به صورت کارت به کارت از 10درصد تخفیف بهره مند شوید

اطلاعیه فروشگاه

آدرس سایت: www.simulinkpaper.ir www.easypaper.ir تلگرام: 09210225047 کانال تلگرام : simulinkpaper@

سفارش مقالات جهت شبیه سازی و ترجمه تخصصی برق

سفارش مقالات جهت شبیه سازی و ترجمه تخصصی برق

با سلام و وقت بخیر خدمت کلیه کاربران گرامی
جهت سفارش مقالات برق (کلیه گرایشات برق) و همچنین ترجمه تخصصی برق  با شماره تماس ذیل اقدام فرمایید. (تلگرام در اولیت می باشد)
شبیه سازی مقالات کلیه گرایشات برق با نرم افزار های متلب (Matlab) - پی اس کد (Pscad) - دیگسایلنت (Digsilent) - گمز (Gams) - ای ام تی پی (EMTP) - ماکسول (Maxwell) - ای تپ (Etap) - ANSYS - کامسول (Comsol) و ...

شبیه سازی مقالات کلیه گرایشات برق - مکانیک - عمران - شیمی و سایر رشته ها (ارشد - دکتری)
ترجمه تخصصی کلیه مقالات برق (انگلیسی به فارسی و بالعکس) (ترجمه تخصصی مقالات سایر رشته ها شامل مکانیک - عمران - شیمی و ...)
انجام کلیه پروژه های کلاسی برق (و سایر رشته ها شامل مکانیک - عمران - شیمی و ...)
انجام مقاله و اکسپت آن در ژورنال معتبر (IEEE - ISC - Elsevier - Springer و هر ژورنال داخلی و خارجی)
سمینار
پروپوزال
پایان نامه
توجه: برای مشاهده مقالات می توانید وارد کانال تلگرام شوید و سپس مقاله مورد نظر خود را مشاهده نمایید.
توجه: با پرداخت مبلغ مقاله مورد نظر خود به صورت کارت به کارت از 10%  تخفیف بهره مند شوید.برای این منظور بعد از کسر 10% مبلغ مقاله مابقی را به شماره کارت ذیل واریز نمایید.سپس کد مقاله را تلگرام نمایید.
مطمئن باشید هزینه‌ای که بابت سفارش پروژه به سایت سیمولینک پیپر پرداخت می‌کنید کاملاً منصفانه و دانشجویی است.
هزینه‌ای که به سایت سیمولینک پیپر پرداخت می‌کنید تنها و تنها هزینه‌ی مربوط به پروژه شماست و سایت هیچ گونه هزینه‌ دلالی به شما تحمیل نمی‌کند.
فرآیند و سناریو سفارش پروژه: مشتری پروژه خود را برای سایت ارسال می‌کند. سایت درخواست را بررسی نموده و یک قیمت و یک زمان پیشنهادی به آن تخصیص می‌دهد. و نتیجه را به اطلاع مشتری می‌رساند. در صورت توافق، سایت 60 درصد هزینه را به عنوان پیش پرداخت دریافت می‌کند. مجری پروژه را تکمیل نموده و ماباقی هزینه از مشتری اخذ می‌شود. پروژه برای مشتری ارسال شده و مشتری فرصتی برای بررسی خواهد داشت. در صورت وجود هر گونه ایرادی سایت موظف به اصلاح ایرادات خواهد بود.
موبایل: 09210225047
تلگرام: 09210225047
تلگرام: easypaperir@
کانال تلگرام: simulinkpaper@
ایمیل: lotfabadi.alireza@gmail.com
شماره کارت: 7412-7439-8110-6273  به نام علیرضا لطف آبادیپرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 2,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
در صورت پرداخت مبلغ سفارش از طریق سایت در زمان عودت وجه به هر دلیلی 30 درصد مبلغ پرداخت شده (پورسانت فایل سل) کسر می گردد. بنابراین لطفا مبلغ را به صورت کارت به کارت پرداخت نمایید. با پرداخت مبلغ مقاله مورد نظر خود به صورت کارت به کارت از 10درصد تخفیف بهره مند شوید. برای این منظور بعد از کسر 10درصد مبلغ مقاله مابقی را به شماره کارت ذیل واریز نمایید. سپس کد مقاله را تلگرام نمایید. شماره کارت 7412 7439 8110 6273 به نام علیرضا لطف آبادی

کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
simulinkpaper_771380_5490.zip396.3k

سفارش مقالات جهت شبیه سازی و ترجمه تخصصی برق

سفارش مقالات جهت شبیه سازی و ترجمه تخصصی برق با سلام و وقت بخیر خدمت کلیه کاربران گرامی جهت سفارش مقالات برق (کلیه گرایشات برق) و همچنین ترجمه تخصصی برق  با شماره تماس ذیل اقدام فرمایید. (تلگرام در اولیت می باشد) شبیه سازی مقالات کلیه گرایشات برق با نرم افزار های متلب (Matlab) - پی اس کد (Pscad) - دیگسایلنت (Digsilent) - گمز (Gams) - ای ام تی پی (EMTP) - ماکسول (Maxwell) - ای تپ (Etap) - ANSYS - کامسول (Comsol) و ... شبیه سازی مقالات ...

توضیحات بیشتر - دانلود 2,000 تومان