با پرداخت مبلغ مقاله مورد نظر خود به صورت کارت به کارت از 10درصد تخفیف بهره مند شوید سفارش مقالات جهت شبیه سازی و ترجمه تخصصی برق سفارش مقالات جهت شبیه سازی و ترجمه تخصصی برق سفارش مقالات جهت شبیه سازی و ترجمه تخصصی برق سفارش مقالات جهت شبیه سازی و ترجمه تخصصی برق سفارش مقالات جهت شبیه سازی و ترجمه تخصصی برق سفارش مقالات جهت شبیه سازی و ترجمه تخصصی برق با پرداخت مبلغ مقاله مورد نظر خود به صورت کارت به کارت از 10درصد تخفیف بهره مند شوید

اطلاعیه فروشگاه

آدرس سایت: www.simulinkpaper.ir www.easypaper.ir تلگرام: 09210225047 کانال تلگرام : simulinkpaper@

تماس باما

جهت سفارش مقالات برق (کلیه گرایشات برق) و همچنین ترجمه تخصصی برق  با شماره تماس ذیل اقدام فرمایید. (تلگرام در اولیت می باشد)
شبیه سازی مقالات کلیه گرایشات برق با نرم افزار های متلب (Matlab) - پی اس کد (Pscad) - دیگسایلنت (Digsilent) - گمز (Gams) - ای ام تی پی (EMTP) - ماکسول (Maxwell) - ای تپ (Etap) - ANSYS - کامسول (Comsol) و ...
شبیه سازی مقالات کلیه گرایشات برق - مکانیک - عمران - شیمی و سایر رشته ها (ارشد - دکتری)
ترجمه تخصصی کلیه مقالات برق (انگلیسی به فارسی و بالعکس) (ترجمه تخصصی مقالات سایر رشته ها شامل مکانیک - عمران - شیمی و ...)
انجام کلیه پروژه های کلاسی برق (و سایر رشته ها شامل مکانیک - عمران - شیمی و ...)
انجام مقاله و اکسپت آن در ژورنال معتبر (IEEE - ISC - Elsevier - Springer و هر ژورنال داخلی و خارجی)
سمینار
پروپوزال
پایان نامه
توجه: برای مشاهده مقالات می توانید وارد کانال تلگرام شوید و سپس مقاله مورد نظر خود را مشاهده نمایید.
توجه: با پرداخت مبلغ مقاله مورد نظر خود به صورت کارت به کارت از 10%  تخفیف بهره مند شوید.برای این منظور بعد از کسر 10% مبلغ مقاله مابقی را به شماره کارت ذیل واریز نمایید.سپس کد مقاله را تلگرام نمایید.
مطمئن باشید هزینه‌ای که بابت سفارش پروژه به سایت سیمولینک پیپر پرداخت می‌کنید کاملاً منصفانه و دانشجویی است.
هزینه‌ای که به سایت سیمولینک پیپر پرداخت می‌کنید تنها و تنها هزینه‌ی مربوط به پروژه شماست و سایت هیچ گونه هزینه‌ دلالی به شما تحمیل نمی‌کند.
فرآیند و سناریو سفارش پروژه: مشتری پروژه خود را برای سایت ارسال می‌کند. سایت درخواست را بررسی نموده و یک قیمت و یک زمان پیشنهادی به آن تخصیص می‌دهد. و نتیجه را به اطلاع مشتری می‌رساند. در صورت توافق، سایت 60 درصد هزینه را به عنوان پیش پرداخت دریافت می‌کند. مجری پروژه را تکمیل نموده و ماباقی هزینه از مشتری اخذ می‌شود. پروژه برای مشتری ارسال شده و مشتری فرصتی برای بررسی خواهد داشت. در صورت وجود هر گونه ایرادی سایت موظف به اصلاح ایرادات خواهد بود.
موبایل: 09210225047
تلگرام: 09210225047
تلگرام: easypaperir@
کانال تلگرام: simulinkpaper@
ایمیل: lotfabadi.alireza@gmail.com
شماره کارت: 7412-7439-8110-6273  به نام علیرضا لطف آبادی